O nás


HOCKEY FOR ALL ACADEMY s.r.o. spolupracuje s prověřenými trenéry s hráčskými i trenérskými zkušenostmi.

Naše tréninky probíhají v tréninkových cyklech. Díky promyšleným tréninkovým cyklům zvyšujeme výkonnost hráčů. Rozvíjíme, stabilizujeme a vylaďujeme schopnosti a dovednosti na ledě. Do tréninkového cyklu je možné se kdykoli přidat po konzultaci s našimi trenéry a zařazení do příslušné skupiny, dle aktuálních dovedností.

Nejčastěji trénujeme na stadionech:

HTC PRAHA ARÉNA

ICERINK

Ice Aréna Kateřinky


Martin Bartoš

trenér

Od 6. třídy hráč HC Slavia Praha. Ve všech mládežnických reprezentacích. V 16ti letech první starty v mužské extralize. V sezóně 2005/06 hráč týmu New Hampshire jr Monarchs (EmJHL), druhá sezóna za oceánem završená starty za tým Manchester Monarchs - záložní tým NHL Los Angels Kings.

David Pojkar

trenér

Prošel např. kluby HC Slavia Praha, HC Havlíčkův Brod, BK Mladá Boleslav, HC Verva Litvínov, HC Slovan Ústečtí Lvi. Je juniorským mistrem světa z šampionátu 2001 v Moskvě. Vicemistr ELH s týmem HC Slavia Praha v sezóně 2003/04 a 2005/06. Hrál na pozici obránce.

Martin Paris

trenér

Celou mládež HC Slavia Praha, trojnásobný mistr juniorské EHL s HC Slavia Praha v letech 1997/98, 1998/99 a 1999/2000. V dospělosti 14 sezón hráč HC Kobra Praha. Třetí v kanadském bodování celé historie Kobry. Hrál na pozici útočníka.


Tomáš Florián

trenér

Hráč týmů Sokol Praha Jih, HC Hvězda (vítěz přeboru Prahy ml. dorostu), HC ČLTK Praha (I. liga juniorů). Hrál na pozici obránce. Nyní je trenér mládeže. Má svoji hokejovou akademii pro děti (TFA). U nás trénuje dospělé hobby hráče.

Lukáš Netolický

trenér

Hrál v týmech HC Slavia Praha, HC Řisuty, HC Kobra Praha a HC Lev Benešov, na pozici útočníka.

Kadri Presheva

trenér

Odehraná mládež na HC Kobra Praha, juniorka střídavě i na HC Hvězda Praha. Posledních 10 let žil ve Švýcarsku, kde hrál nižší ligy, trénoval dorost, juniory a ženy. Momentálně tréner mládeže HC Hvězda Praha.

Michal Maydl

kondiční trenér a výživový poradce

Hrál např. v týmech HC Stadion Cheb a HC Energie Karlovy Vary, na pozici útočníka. Je kondičním trenérem a studuje na UK FTVS.

Naši partneři